1800-talets slut, slitage, saknar värmelod samt lock, höjd 43 cm
300 SEK | 2018-12-02 11:56 |
300 SEK | 2018-12-02 19:08 |
225 SEK | 2018-12-02 14:32 |
100 SEK | 2018-11-22 06:15 |
100 SEK | Startpris |