Samt 2 gavlar. Fanerskador, bruksslitage.
450 SEK | 2018-12-02 16:49 |
400 SEK | 2018-11-30 13:50 |
175 SEK | 2018-11-23 22:03 |
150 SEK | 2018-11-20 10:30 |
125 SEK | 2018-11-20 09:41 |
100 SEK | Startpris |