Furu, med en utdragslåda, skåp med bakomliggande förvaring. 1900-talets första hälft. Bruksslitage. 95 x 50 cm, höjd 197 cm.
4 200 SEK | 2018-12-02 19:05 |
4 000 SEK | 2018-12-02 19:05 |
2 800 SEK | 2018-12-02 19:04 |
1 900 SEK | 2018-12-02 19:03 |
450 SEK | 2018-11-30 18:54 |
100 SEK | Startpris |