Hamnmotiv, 1800-talets slut, monogramsignerad, ngt krackelerad, bildmått 31 x 47 cm
600 SEK | 2018-11-28 03:29 |
550 SEK | 2018-11-19 15:57 |
350 SEK | 2018-11-20 15:30 |
175 SEK | 2018-11-17 22:22 |
100 SEK | Startpris |