Uggla, Danmark 1900-talets slut, mindre nagg, höjd 40 cm
3 400 SEK | 2018-11-16 13:35 |
3 200 SEK | 2018-11-24 17:42 |
2 200 SEK | 2018-11-15 19:43 |
100 SEK | Startpris |