1800-talets slut, skivor i marmor, utdragslåda i sarg, smärre bruksslitage, senare bemålning, 42 x 37, höjd 76 cm
2 700 SEK | 2019-01-13 19:16 |
2 600 SEK | 2019-01-13 19:15 |
2 500 SEK | 2019-01-13 19:15 |
2 400 SEK | 2019-01-13 19:15 |
450 SEK | 2019-01-06 15:08 |
400 SEK | 2019-01-05 22:03 |
350 SEK | 2019-01-02 16:50 |
100 SEK | 2018-12-18 14:14 |
100 SEK | Startpris |