Troligen bröllopsgåva, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, längd 26 cm
1 300 SEK | 2019-01-13 19:45 |
1 200 SEK | 2019-01-13 19:45 |
1 000 SEK | 2019-01-13 19:45 |
400 SEK | 2019-01-13 10:20 |
200 SEK | 2019-01-13 09:08 |
100 SEK | 2019-01-09 13:53 |
100 SEK | Startpris |