1900-talets första hälft, bruksslitage, 131 x 65, höjd 85 cm
650 SEK | 2019-01-13 19:52 |
600 SEK | 2019-01-13 19:52 |
400 SEK | 2019-01-11 17:58 |
350 SEK | 2019-01-07 11:22 |
250 SEK | 2019-01-01 09:10 |
100 SEK | Startpris |