Ek, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, 102 x 38, höjd 103 cm
650 SEK | 2019-01-08 10:51 |
600 SEK | 2019-01-13 19:54 |
400 SEK | 2019-01-08 16:16 |
100 SEK | 2019-01-02 12:09 |
100 SEK | Startpris |