Bruksslitage, skador på ram, senare glas, 104 x 84 cm
650 SEK | 2019-01-13 18:15 |
600 SEK | 2019-01-13 19:58 |
400 SEK | 2019-01-11 15:22 |
100 SEK | 2018-12-30 06:02 |
100 SEK | Startpris |