Tidigt 1900-tal, bemålat lövträ, smärre bruksslitage, höjd 120 cm
650 SEK | 2019-01-13 20:01 |
600 SEK | 2019-01-13 19:01 |
450 SEK | 2019-01-13 20:00 |
250 SEK | 2019-01-12 18:38 |
200 SEK | 2019-01-12 23:20 |
100 SEK | Startpris |