Ett par, 1900-talets slut, bemålat lövträ, smärre bruksslitage, 70 x 38, höjd 50 cm
1 300 SEK | 2019-01-13 20:04 |
1 200 SEK | 2019-01-13 17:34 |
1 000 SEK | 2019-01-12 08:56 |
650 SEK | 2018-12-30 20:52 |
450 SEK | 2018-12-19 11:06 |
100 SEK | Startpris |