Ek, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, 109 x 35, höjd 67/144 cm, Skruvar till spegel saknas,
600 SEK | 2019-01-13 00:23 |
550 SEK | 2019-01-08 10:46 |
450 SEK | 2018-12-28 09:09 |
300 SEK | 2019-01-07 21:26 |
175 SEK | 2019-01-06 21:05 |
100 SEK | Startpris |