3 st, 1800-tal, bruksslitage, längd 17-23 cm
300 SEK | 2018-12-29 17:30 |
300 SEK | 2019-01-13 20:26 |
200 SEK | 2019-01-13 19:10 |
100 SEK | Startpris |