Norge omkring 1960-tal, underrede i betsad bok, läderklädsel, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2019-01-13 19:19 |
1 100 SEK | 2019-01-13 08:45 |
1 000 SEK | 2019-01-13 16:38 |
700 SEK | 2019-01-12 17:43 |
600 SEK | 2018-12-29 21:14 |
150 SEK | 2019-01-07 15:56 |
100 SEK | 2018-12-26 09:01 |
100 SEK | Startpris |