Danmark, signerad samt daterad 1912, bildmått 92 x 80 cm. Missfärgad duk.
500 SEK | 2019-01-13 19:12 |
450 SEK | 2019-01-13 19:12 |
400 SEK | 2019-01-12 04:06 |
350 SEK | 2019-01-13 15:12 |
125 SEK | 2019-01-01 01:48 |
100 SEK | Startpris |