1800-tal, bruksslitage, diameter 105, höjd 72 cm
750 SEK | 2019-01-12 15:24 |
700 SEK | 2019-01-13 19:22 |
600 SEK | 2019-01-08 10:47 |
175 SEK | 2019-01-04 12:16 |
150 SEK | 2018-12-25 21:47 |
100 SEK | Startpris |