4 st, 17/1800-tal, bruksslitage, diameter 22 cm
450 SEK | 2019-01-13 19:23 |
400 SEK | 2019-01-13 19:22 |
350 SEK | 2019-01-13 18:25 |
250 SEK | 2019-01-12 18:42 |
100 SEK | 2018-12-22 19:07 |
100 SEK | Startpris |