8 st karmstolar, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage
3 600 SEK | 2019-01-13 19:12 |
3 500 SEK | 2019-01-13 19:12 |
3 300 SEK | 2019-01-13 19:00 |
2 000 SEK | 2019-01-12 09:15 |
1 100 SEK | 2019-01-10 23:52 |
100 SEK | 2019-01-05 00:59 |
100 SEK | Startpris |