2 st, mässing samt glas, stora med nagg, bruksslitage, 80 x 80 & 120 x 62 cm, höjd 41-51 cm
600 SEK | 2019-01-10 10:09 |
550 SEK | 2018-12-28 13:07 |
500 SEK | 2018-12-18 21:55 |
100 SEK | Startpris |