Ca 220 delar, Danmark 1900-talets slut, nysilver, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2019-01-13 19:34 |
1 500 SEK | 2019-01-13 19:34 |
800 SEK | 2019-01-13 19:33 |
700 SEK | 2019-01-13 19:33 |
250 SEK | 2019-01-13 16:07 |
175 SEK | 2019-01-03 18:48 |
150 SEK | 2019-01-01 21:57 |
125 SEK | 2019-01-01 11:15 |
100 SEK | Startpris |