1800-talets första hälft, flambjörk, 3 st utdragslådor, bruksslitage, 94 x 47, höjd 81 cm.
850 SEK | 2019-01-20 17:28 |
800 SEK | 2019-01-19 01:51 |
125 SEK | 2018-12-26 16:00 |
100 SEK | Startpris |