Getebergsäng, Göteborg. Signerad samt numrerad (129/245), bildmått 26 x 36 cm.
350 SEK | 2019-01-20 19:31 |
300 SEK | 2019-01-20 16:24 |
250 SEK | 2019-01-20 19:31 |
125 SEK | 2019-01-18 23:23 |
100 SEK | 2019-01-02 12:19 |
100 SEK | Startpris |