Trä, sliten förgyllning, färgsläpp, lagning på arm, torrsprickor
700 SEK | 2019-01-16 08:14 |
650 SEK | 2019-01-20 18:13 |
350 SEK | 2019-01-19 17:07 |
175 SEK | 2019-01-17 09:14 |
100 SEK | 2018-12-30 06:23 |
100 SEK | Startpris |