Omkring 1940/50-tal, bruksslitage, rost
350 SEK | 2019-01-20 19:06 |
300 SEK | 2019-01-20 19:06 |
250 SEK | 2019-01-13 17:39 |
150 SEK | 2018-12-27 00:04 |
125 SEK | 2018-12-29 08:50 |
100 SEK | Startpris |