1950-tal, bruksslitage, saknar magnetkåpa, ej funktionstestad
3 500 SEK | 2019-01-18 17:41 |
3 400 SEK | 2019-01-20 19:07 |
3 200 SEK | 2019-01-18 18:09 |
1 800 SEK | 2019-01-02 12:16 |
1 500 SEK | 2019-01-05 15:20 |
1 100 SEK | 2019-01-01 13:02 |
100 SEK | Startpris |