3 st, Finland, signerade samt daterade 1962, 2 med mindre nagg, längd 7 cm
250 SEK | 2019-01-20 18:36 |
200 SEK | 2019-01-19 00:39 |
125 SEK | 2019-01-20 16:41 |
100 SEK | Startpris |