Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, 110 x 56, höjd 76 cm
900 SEK | 2019-01-20 19:02 |
850 SEK | 2019-01-20 19:02 |
750 SEK | 2019-01-20 12:43 |
700 SEK | 2019-01-19 01:50 |
450 SEK | 2019-01-16 08:59 |
250 SEK | 2019-01-13 19:49 |
100 SEK | 2019-01-10 10:14 |
100 SEK | Startpris |