Omkring 1960-tal, bruksslitage, låst
900 SEK | 2019-01-20 19:09 |
850 SEK | 2019-01-20 19:09 |
600 SEK | 2019-01-20 18:34 |
550 SEK | 2019-01-15 19:56 |
250 SEK | 2019-01-13 17:38 |
100 SEK | 2019-01-02 12:17 |
100 SEK | Startpris |