Tidigt 1900-tal, ek, dörr samt 2 st utdragslådor, smärre bruksslitage, 75 x 50 cm, höjd 185 cm.
1 400 SEK | 2019-01-19 01:51 |
1 300 SEK | 2019-01-20 12:45 |
1 000 SEK | 2019-01-19 23:57 |
125 SEK | 2019-01-13 21:29 |
100 SEK | Startpris |