1900-talets första hälft, senare bemålning, bruksslitage, 110 x 48 cm, höjd 130 cm.
500 SEK | 2019-01-20 12:46 |
450 SEK | 2019-01-20 19:11 |
350 SEK | 2019-01-20 19:11 |
250 SEK | 2019-01-19 23:51 |
100 SEK | Startpris |