"Kom lilla vän, ska vi segla", signerad samt numrerad (108/290), bildmått 27 x 37 cm
1 400 SEK | 2019-01-20 20:39 |
1 300 SEK | 2019-01-20 19:00 |
350 SEK | 2019-01-05 23:15 |
250 SEK | 2018-12-29 17:55 |
250 SEK | 2018-12-30 06:35 |
200 SEK | 2018-12-29 09:05 |
100 SEK | Startpris |