Ett par, omkring 1930-tal, björk med skivor i marmor, smärre bruksslitage, 39 x 40 cm, höjd 76 cm.
2 500 SEK | 2019-01-17 22:22 |
2 500 SEK | 2019-01-20 19:01 |
2 100 SEK | 2019-01-19 01:52 |
2 000 SEK | 2019-01-12 17:17 |
1 200 SEK | 2019-01-09 22:31 |
100 SEK | Startpris |