Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, 89 x 43 cm, höjd 82 cm, nyckel finns, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2019-01-14 18:24 |
1 100 SEK | 2019-01-20 17:29 |
100 SEK | Startpris |