Ek, tidigt 1900-tal, bredd 103, djup 49 - 70 cm, höjd 210, smärre bruksslitage
350 SEK | 2019-01-20 19:27 |
300 SEK | 2019-01-19 17:20 |
100 SEK | Startpris |