Idegran med delvis läderklädd skiva, längd 124 cm, djup 62 cm, höjd 78 cm, fanerskador
1 000 SEK | 2019-01-19 01:54 |
1 000 SEK | 2019-01-20 19:30 |
900 SEK | 2019-01-20 15:23 |
175 SEK | 2019-01-19 19:24 |
100 SEK | Startpris |