Lekpark, med speldosa. Omkring 1940/50-tal, Deformering annars smärre bruksslitage, saknar barn och boll. I Originallåda med slitage.
175 SEK | 2019-02-10 14:59 |
175 SEK | 2019-02-10 18:06 |
125 SEK | 2019-02-10 18:06 |
100 SEK | Startpris |