London 1900-talets början, mässing, smärre yttre bruksslitage, höjd 124 cm
10 400 SEK | 2019-02-03 19:02 |
10 200 SEK | 2019-02-03 17:53 |
10 000 SEK | 2019-02-03 17:20 |
4 100 SEK | 2019-01-30 19:48 |
3 800 SEK | 2019-02-02 17:26 |
3 600 SEK | 2019-01-28 22:39 |
3 500 SEK | 2019-01-21 20:51 |
3 200 SEK | 2019-01-21 10:50 |
2 700 SEK | 2019-01-19 16:54 |
2 000 SEK | 2019-01-18 08:09 |
1 100 SEK | 2019-01-16 06:10 |
600 SEK | 2019-01-16 17:36 |
100 SEK | Startpris |