Sekelskifte 18/1900-tal. Trä samt brons, bruksslitage, diam. 155 cm. OBS tung!
2 800 SEK | 2019-02-03 19:04 |
2 700 SEK | 2019-02-03 19:04 |
2 300 SEK | 2019-02-03 19:03 |
2 100 SEK | 2019-02-03 18:46 |
2 100 SEK | 2019-02-03 19:03 |
1 500 SEK | 2019-01-24 18:25 |
1 400 SEK | 2019-02-02 18:43 |
1 000 SEK | 2019-01-16 20:02 |
100 SEK | 2019-01-15 13:46 |
100 SEK | Startpris |