Omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, ej funktionstestad
800 SEK | 2019-02-10 09:56 |
800 SEK | 2019-02-10 10:11 |
500 SEK | 2019-01-31 21:45 |
400 SEK | 2019-01-27 15:14 |
350 SEK | 2019-01-27 22:28 |
250 SEK | 2019-01-24 22:05 |
100 SEK | Startpris |