Omkring 1930-tal, björk, 3-delat, smärre bruksslitage, 47 x 31, höjd 55 cm
175 SEK | 2019-02-10 19:04 |
150 SEK | 2019-02-10 18:29 |
125 SEK | 2019-02-06 09:01 |
100 SEK | 2019-02-04 16:44 |
100 SEK | Startpris |