60 delar, 12 st champagneglas, höjd 17 cm, 12 st rödvinsglas, höjd 15 cm (ett med liten spricka, 2 med mindre nagg), 12 st vitvinsglas, höjd 12 cm (ett med mindre nagg), 12 st likörglas, höjd 9 cm, 12 st seltersglas, signerade, enstaka med etikettmärkning
15 000 SEK | 2019-02-17 18:59 |
14 800 SEK | 2019-02-17 18:59 |
2 500 SEK | 2019-02-05 21:11 |
700 SEK | 2019-02-04 17:06 |
500 SEK | 2019-02-03 16:33 |
100 SEK | 2019-02-02 10:30 |
100 SEK | Startpris |