Enligt säljaren har automaten hängt i ett av omklädningsrummen på Arendalsvarvet. Slitage, bucklor, nyckel saknas. 60 x 23 cm, höjd 90 cm.
850 SEK | 2019-02-17 19:05 |
800 SEK | 2019-02-17 13:00 |
600 SEK | 2019-02-08 20:36 |
550 SEK | 2019-02-17 12:20 |
125 SEK | 2019-02-03 18:58 |
100 SEK | Startpris |