Valnötsfaner, med tidningshylla, enstaka mindre repor annars smärre bruksslitage. 180 x 59 cm, höjd 45 cm.
450 SEK | 2019-02-17 19:07 |
400 SEK | 2019-02-10 22:57 |
300 SEK | 2019-02-15 15:00 |
100 SEK | 2019-01-31 22:03 |
100 SEK | Startpris |