1980-talets slut, smärre bruksslitage, diverse reservdelar medföljer
1 200 SEK | 2019-02-10 22:00 |
1 200 SEK | 2019-02-11 09:23 |
400 SEK | 2019-02-02 23:55 |
100 SEK | Startpris |