Signerad, smärre bruksslitage. Höjd 23,5 cm.
150 SEK | 2019-02-17 19:09 |
125 SEK | 2019-02-17 18:11 |
100 SEK | 2019-02-05 19:45 |
100 SEK | Startpris |