Omkring 1930-tal, smärre bruksslitage, längd 24,5, höjd 12 cm
550 SEK | 2019-02-24 19:08 |
500 SEK | 2019-02-24 17:43 |
450 SEK | 2019-02-24 19:08 |
350 SEK | 2019-02-22 21:15 |
125 SEK | 2019-02-21 18:10 |
100 SEK | 2019-02-18 12:06 |
100 SEK | Startpris |