3 stycken. Smärre bruksslitage. Inga synliga skador. Diameter 20 cm.
1 900 SEK | 2019-02-24 18:35 |
1 800 SEK | 2019-02-24 19:14 |
1 400 SEK | 2019-02-24 19:14 |
1 200 SEK | 2019-02-24 18:44 |
650 SEK | 2019-02-24 16:33 |
500 SEK | 2019-02-23 15:45 |
300 SEK | 2019-02-23 21:03 |
125 SEK | 2019-02-21 09:09 |
100 SEK | 2019-02-18 13:29 |
100 SEK | Startpris |