2 stycken, smärre bruksslitage. Inga synliga skador. Diameter 20 cm.
600 SEK | 2019-02-24 19:14 |
550 SEK | 2019-02-24 19:00 |
250 SEK | 2019-02-23 15:46 |
200 SEK | 2019-02-24 16:33 |
100 SEK | Startpris |