Tidigt 1900-tal, mässing, höj- samt sänkbar, smärre bruksslitage, höjd 33 cm
650 SEK | 2019-02-24 19:03 |
600 SEK | 2019-02-24 19:03 |
500 SEK | 2019-02-24 19:02 |
300 SEK | 2019-02-18 12:27 |
250 SEK | 2019-02-16 16:43 |
125 SEK | 2019-02-11 22:21 |
100 SEK | 2019-02-10 12:13 |
100 SEK | Startpris |